טיפול רגשי

אני מאמינה כי טיפול מטיב מתחיל בתהליך של יצירת קשר טיפולי המבוסס על אמון הדדי, מכיל ללא שיפוטיות וביקורתיות. וזאת על מנת ליצור מרחב פנימי, לעבור תהליכים משמעותיים ולשפר את איכות החיים. לאורך השנים במסע משותף זכיתי להיות חלק מתהליכים של א.נשים ולהרגיש סיפוק אמיתי בהצלחת הטיפול. אני מזמינה אותך לצאת יחד לדרך... מקסימום תרוויח\תרוויחי (: קליניקה בהוד השרון, ניתן לקיים מפגשים בזום.

 

הרצאות וסדנאות

"לבחור כל יום מחדש, להרגיש טוב יותר מאתמול" בהרצאה סוחפת ומעשירה נענה על השאלות מה הן רגשות ומי שולט במחשבות שלנו ועוד... והחשוב מכל נצטייד בארגז כלים כדי להרגיש טוב - בחיים הפרטיים ובמסגרות השונות של חיי היום- יום. לעוד פרטים.. קראו עוד(:

קרא עוד
 

ימי גיבוש

גיבוש לצוותים הינו דבר הכרחי על מנת להפיק את המיטב מהצוות שלך! הפעילות משלבת בתוכה משחקי הכרות(מהצד שעוד לא הכרתם) צבירת חוויות משותפות ובעיקר - מגבשת! אז אם גם אתם רוצים צוות מנצח.. תאפשרו להם לחוות יחד!!!

 

ליווי מקצועי לצוותים

צוות מקצועי ומסור נבנה בין היתר, על ידי תהליך משותף ובניית קשרים אישיים ומטיבים בין חבריו. ליווי הצוות באופן שוטף יוביל לפיתוח הכישורים החברתיים, הנאה וסיפוק, ונטלציה ועיבוד שמאוד חשובים על מנת למנוע שחיקה וכמובן, יכניס אוירה טובה אליכם למסגרת העבודה. אשמח ללוות את הצוות שלכם ולהפוך את חווית העובד לנעימה. יש אפשרות לשלב תרגולי מיינדפולנס באופן קבוע כחלק מההדרכה.